tablice magnetyczne suchościeralne

Za sprawą swojej użyteczności oraz estetycznej formy, znajduje mnóstwo zastosowań - i to nie tylko w przestrzeni biznesowej, ale także prywatnej.

Suchościeralna tablica magnetyczna to rozwiązanie, które na pewno sprawdzi się w komunikacji wizualnej. Dla wielu osób będzie stanowiło sposób na uporządkowanie własnych myśli. Z tego względu można ją spotkać między innymi w biurach, salach konferencyjnych, szkołach, na uczelniach, a także w domowym gabinecie, pracowni, czy pokoju dziecka.

ZALETY

Oferowane przez nas tablice suchościeralne w wersji magnetycznej, to produkty, które przypadną do gustu osobom, lubiącym połączenie estetyki z funkcjonalnością. Dlaczego? Za sprawą właściwości magnetycznych, prezentowane tablice umożliwiają przyczepianie do ich powierzchni wszelkiego rodzaju materiałów edukacyjnych czy informacyjnych - takich jak np. notatki, zdjęcia lub wycinki.

Natomiast zastosowanie suchościeralnych markerów, to możliwość szybkiego i łatwego usunięcia zapisków - bez pyłu, z którym mamy do czynienia podczas pisania kredą oraz bez konieczności zwilżenia gąbki wodą.

RODZAJE

W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można suchościeralne tablice magnetyczne, w ramie drewnianej lub aluminiowej, które nadają się do powieszenia w sposób poziomy bądź pionowy (dzięki zastosowaniu czterech specjalnych otworów). Poza rozwiązaniami ze standardowym rodzajem powierzchni, oferujemy także modele z powłoką ceramiczną (zapewniającą zwiększoną odporność na zarysowania) lub z nadrukiem w formie kratki bądź linii.

Przeważającą ofertę stanowią rozwiązania wiszące, natomiast posiadamy także praktyczne wersje obrotowo-jezdne. Jeśli chodzi o wymiary, to proponujemy zarówno małe tablice (począwszy od modeli o wielkości 60x40 cm), jak i zdecydowanie większe produkty o rozmiarach sięgających nawet 400x120 cm.

WYPOSAŻENIE

W skład każdego zamówienia, wchodzą elementy niezbędne do jego montażu, natomiast w zależności od wybranego modelu, kupiony zestaw może składać się także z czarnego markera suchościeralnego oraz półki, którą mocuje się do ramy.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Mnóstwo zastosowań, szybki montaż oraz dostępność w wielu różnych wymiarach sprawia, że prezentowane przez nas suchościeralne tablice magnetyczne, łatwo można dopasować do własnych potrzeb.

Dodatkowo wszystkie z nich zostały objęte gwarancją - 2 lata na cały produkt oraz aż 10 lat na powierzchnię do pisania.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka