tablice magnetyczne suchościeralne

Tablica magnetyczna suchościeralna zyskała zwolenników na całym świecie, stając się nieodłącznym narzędziem pracy i edukacji w szkołach, na uczelniach oraz w różnego rodzaju przestrzeniach biznesowych, jak sale posiedzeń czy konferencyjne. Są to profesjonalne pomoce biurowo – edukacyjne, które można mocować bezpośrednio na ścianie lub zastosować w formie wolnostojącej.

Zmywalna tablica do pisania markerem pozwala szybko i płynnie notować wnioski lub obliczenia. Jest to nie tylko funkcjonalny przedmiot, ale też niebanalna ozdoba wnętrza. Można na niej umieszczać dodatkowe pomoce naukowe, w postaci kart lub map o różnym formacie, które są mocowanie za pomocą estetycznych magnesów. Bezpyłowa tablica suchościeralna magnetyczna jest alternatywą wobec tradycyjnych tablic kredowych - nie brudzi odzieży ani dłoni, jest też w pełni bezpieczna dla osób borykających się z problemami natury alergicznej.

Biała tablica magnetyczna dostępna w E-tablica.pl

Mimo upływu lat biała tablica magnetyczna cieszy się niegasnącym zainteresowaniem w branży szkoleniowej. Jest to sprawdzone rozwiązanie, a produkty takie jak tablica biurowa są proste w montażu i można je bez trudu wkomponować do różnego rodzaju wnętrz, od nowoczesnych po antyczne. W naszym sklepie można znaleźć różne wymiary, od 40 x 60 cm po 400 x 120 cm, a także dobrać wielkość według proporcji danej sali konferencyjnej tak, by zoptymalizować jakość odbioru danych przez słuchaczy.

Do najchętniej wybieranych modeli w E-tablica.pl należy suchościeralna tablica magnetyczna do zawieszania na ścianie pionowo lub poziomo, rzadziej stosowane są tablice z powłoką ceramiczną lub z nadrukiem w formie kratek. Popularne są też tablice obrotowo – jezdne dwustronne, cenione ze względu na mobilność i duży obszar zapisu. Tablica magnetyczna z ramą drewnianą lub aluminiową, wykonana na wymiar, jest objęta dwuletnią gwarancją na cały produkt oraz nawet dziesięcioletnią gwarancją na powierzchnię do pisania.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka