tablice kredowe

Tablica czarna kredowa jest znana i ceniona na całym świecie jako niezastąpiona pomoc w trakcie prowadzenia lekcji, wykładów lub prezentacji oferty sklepów, kawiarni czy restauracji. Prosta w montażu i łatwa w obsłudze tablica kredowa w ramie, mimo upływu lat, wciąż pozostaje jednym z najlepszych znanych narzędzi do prezentacji notatek i innych informacji.

Obsługa produktu takiego jak tablica szkolna kredowa nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, a do zapisu wystarczy naturalna kreda oraz zwilżona gąbka do czyszczenia powierzchni. Po tablicy można pisać różnokolorowymi kredami, co czyni lekcje jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Tablice kredowe wielofunkcyjne - do szkoły i kawiarni

Dwa najpopularniejsze i najczęściej spotykane tablice kredowe to wariant czarny i zielony. Model zielony stał się w ostatnich dekadach szalenie modny w szkolnictwie, a czarny cieszy się ogromnym wzięciem wśród restauratorów, właścicieli kawiarenek oraz mini – barów. Krótki komunikat, taki jak menu dnia lub klasyczny cytat napisany białą kredą na czarnym tle skutecznie skupia uwagę przechodniów. 

Nowoczesna tablica do pisania kredą na ścianę jest też magnetyczna, co umożliwia przyczepianie do niej różnego rodzaju zdjęć, plansz edukacyjnych lub innych pomocy naukowych. Większość modeli powstaje z mocnego aluminium, odpornego na nacisk, zarysowania czy intensywną eksploatację.

Tablice naścienne – wielki wybór na E-tablica.pl

Stylowe tablice kredowe na wymiar możesz kupić na E-tablica.pl bez wychodzenia w domu! Oferujemy designerskie, wielofunkcyjne akcesoria oraz narzędzia do codziennej pracy ze słuchaczami, uczniami lub kontrahentami. W ofercie znajdziesz nietuzinkowe produkty, takie jak tablica czarna kredowa w konkurencyjnej cenie. 

Nasza tablica do kredy może mieć różne wymiary, w zależności od twoich potrzeb: od niewielkich tabliczek typu 90x60 cm po większe, idealne na ściany większych sal konferencyjnych oraz sal wykładowych, o wymiarach 100x200 cm, 200x100 cm oraz 300x100 cm.  

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka