tablice magnetyczne suchościeralne z nadrukiem

Wśród wielu nowoczesnych narzędzi pomocniczych w salach szkoleniowych biała tablica w linię cieszy się niegasnącym zainteresowaniem. Jest to sprawdzone rozwiązanie i praktyczna pomoc w codziennej pracy i biznesie. Nadruk umożliwia precyzyjne nanoszenie danych oraz zapis notatek, dzięki czemu jest wybierany do edukacji dzieci oraz młodzieży, ale też jako doskonała alternatywa wobec zwykłych tablic kredowych.

Nadrukowane linie na powierzchni tablic magnetycznych zdecydowanie ułatwiają pracę i analizę danych, co ma duże znaczenie w przypadku uczelni technicznych i pracowni naukowych. Biała tablica w linię to z kolei produkt ceniony przez filologów, lingwistów oraz muzyków, prowadzących wykłady lub lekcje w szerszym gronie.

Nadruk, czyli prostota i funkcjonalność w jednym

Trwały nadruk na aluminiowej powierzchni tablicy to duża oszczędność czasu dla tych, którzy w codziennej pracy potrzebują profesjonalnych narzędzi, dopasowanych do szczególnej grupy odbiorców. Konieczność każdorazowego nanoszenia pomocniczych linii czy siatek to prawdziwa zmora nauczycieli, którzy tracą cenne minuty lekcji, zamiast skupić uwagę na podopiecznych.

Tablica biała w kratkę zapewnia wysoki komfort pracy, a do tego jest łatwa w montażu i codziennym użytkowaniu. Jest to profesjonalny sprzęt, który posłuży wiele lat i nie wymaga skomplikowanej konserwacji, a magnetyczna, suchościeralna powierzchnia to sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich. 

Magnetyczne tablice z nadrukiem znajdziesz na E-tablica.pl 

Sklep internetowy E-tablica.pl to miejsce, gdzie wyposażysz kompleksowo swoją salę szkoleniową lub konferencyjną. W ofercie znajdziesz różnego rodzaju tablice robocze, dedykowane szkolnictwu oraz szeroko pojętemu biznesowi. 

Oferujemy różne wymiary tablic naściennych z nadrukiem do małych i dużych pomieszczeń: od 90x60 cm, po większe, jak na przykład 120x90 cm i modele największe, jak chociażby 300x120 cm. Możemy też pomóc ci wybrać idealną tablicę według twoich oczekiwań i indywidualnych potrzeb. 

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka