tablice rozkładane tryptyki

Wiszące tablice typu tryptyk są od lat znanym rozwiązaniem w szkołach, salach konferencyjnych oraz aulach wykładowych. Tryptyk oznacza trójdzielną budowę tablicy, która dodatkowo może być dwustronna i składana. Jest to uniwersalny produkt, dedykowany tam, gdzie sporządza się dużą ilość zapisków roboczych, notatek lub obliczeń.

Tablica tryptyk suchościeralna magnetyczna sprawdza się na głównej, reprezentacyjnej ścianie, a jej atutem jest - poza dużą powierzchnią roboczą - możliwość regulowania tablic bocznych pod różnym kątem, co zdecydowanie poprawia jakość odbioru przez uczestników spotkania.

Tryptyk do zadań specjalnych

Tablica tryptyk zielona z linią i kratką pozwala sprawnie prowadzić każde zajęcia oraz prezentować informacje w sposób przejrzysty i uporządkowany. Do wyboru są różne rodzaje tych produktów, w zależności od potrzeb – mogą one być kredowe albo ceramiczne. Tablica biała suchościeralna tryptyk będzie świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących prostotę oraz klasykę. Ten model łatwo jest wkomponować do różnego rodzaju sal, od nowoczesnych po tradycyjne.

Każda tablica tego typu to łącznie pięć kreatywnych stref do tworzenia notatek lub przyczepiania plansz edukacyjnych lub zdjęć. W zestawach wraz z osprzętem do montażu dołączane są też zestawy akcesoriów do pisania lub designerskie magnesy, które można kompletować w miarę potrzeb.

Tryptyki w ofercie E-tablica.pl

Tablica zielona tryptyk oraz tablica biała tryptyk są dostępne w ofercie sklepu internetowego E-tablica.pl. Możesz tu wybrać model suchościeralny magnetyczny w dobrej cenie, dopasowany do wielkości twojej sali szkoleniowej lub biura. Posiadamy tablice 150x100/300 cm, 180x120/360 cm, 150x100/300 cm i wiele innych. 

Nasze kredowe lub ceramiczne tablice rozkładane posłużą przez wiele lat i są objęte gwarancją.  Dla osób poszukujących alternatywy wobec powierzchni białych lub zielonych na E-tablica.pl przygotowaliśmy też opcję czarną. Wszystkie nasze tablice wyposażone są też w praktyczne półki na markery, magnesy lub gąbki suchościeralne.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka