akcesoria do tablic

Zakupowi tablicy, niezależnie od tego czy są to tablice magnetyczne, suchościeralne, kredowe, czy jeszcze inne, powinny towarzyszyć zakupy akcesoriów. W naszym sklepie znaleźć można między innymi akcesoria do tablic magnetycznych oraz to tablic suchościeralnych. To dwa rodzaje tablic, które cieszą się największym zainteresowaniem, choć oczywiście w sklepie znajdziemy produkty dostosowane do użytkowania również w przypadku innych tablic na co dzień wykorzystywanych w biurze, szkole lub w domu.

Oczywiście do podstawowych akcesoriów należy sprzęt do pisania. Mogą to być zarówno markery to tablic, rysiki oraz kredy, które możemy znaleźć w zakładce akcesoria do tablic kredowych. Jeżeli posiadamy akcesoria do pisania to krokiem towarzyszącym powinien być zakup produktów, które pozwolą nam zetrzeć to co napisaliśmy, aby tablica była wielokrotnego użytku. W przypadku tablic magnetycznych lub suchościeralnych idealnie sprawdzają się czyściki lub gąbki magnetyczne. W przypadku tablic tradycyjnych, czyli kredowych, warto postawić na gąbki do mycia na mokro oraz wymienne wkłady filcowe, które również znajdują się w naszym asortymencie.

Akcesoria do tablic - jakie warto kupić?

W celu zwiększenia wygody korzystania z tablicy, warto kupić uchwyty, które pozwolą na powieszenie na nich marketów lub kredy. Jeżeli decydujemy się na małą tablicę typu flipchart, koniecznym uzupełnieniem mogą okazać się bloki do flipcharta, które doskonale sprawdzają się nie tylko w trakcie pracy, ale również w trakcie zabaw, na przykład w kalambury. Magnesy do tablic magnetycznych zwiększają funkcjonalność takiej tablicy, ponieważ poza tradycyjnym pisaniem umożliwiają również powieszenie na tablicy wydruków, dzięki czemu możemy przedstawić odpowiednie wizualizacje lub projekty podczas zebrania w pracy.

Wraz z rozwojem technologii rozwija się również branża producentów tablic do użytku biurowego oraz domowego, dlatego w naszym asortymencie znajdziemy również akcesoria do tablic interaktywnych, akcesoria do tablic multimedialnych oraz akcesoria do tablic szklanych jak również akcesoria do tablic manipulacyjnych. Każdy z tych produktów będzie różnił się specyfikacją, ponieważ każda tablica powinna być wykorzystywana zgodnie ze swoim przeznaczeniem i instrukcją producenta. W związku z tym przed wyborem odpowiednich akcesoriów wybierzmy, z jakiej tablicy korzystamy lub kupmy ją w zestawie, dzięki czemu na pewno unikniemy kosztownych pomyłek.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka