Filtruj

Rama tablicy
Rodzaj tablicy

tablice interaktywne

Tablica interaktywna to obecnie must have większości profesjonalnych sal szkoleniowych i konferencyjnych. Produkty tego typu zaczynają wypierać tradycyjne tablice, dając o wiele większe możliwości w zakresie przekazywania danych i ich prezentacji. Zaawansowana technologia sprawia, że tablica multimedialna jest wykorzystywana na wiele różnych sposobów, nie tylko do publikacji notatek czy slajdów, ale też do projekcji filmów lub odtwarzania nagrań dźwiękowych.

Wśród cenionych modeli są takie, które łączą funkcję tablicy suchościeralnej z interaktywną, dając szansę na przeprowadzenie niezwykle efektownych wystąpień i wykładów, jak seria esprit Multi Touch czy esprit Dual Touch. Tablica interaktywna dla dzieci podbija oddziały nauczania wczesnoszkolnego i przedszkola, angażując młodych ludzi i skupiając ich uwagę. Jest to nowoczesne narzędzie do edukacji młodego, zaawansowanego technologicznie pokolenia, które ma spore wymagania względem pedagogów i sposobu prezentowania treści podczas lekcji.

Najnowsze modele tablic multimedialnych znajdziesz w E-tablica.pl

Cena tablicy multimedialnej waha się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od typu, ilości wbudowanych funkcji i wielu innych parametrów czy akcesoriów dodatkowych. W wersji standardowej tablica interaktywna i jej cena obejmuje sterowniki, oprogramowanie, zestaw kabli oraz zestaw montażowy. Do części modeli dołączony jest też zestaw pisaków magnetycznych w bogatej kolorystyce. Sprzęt wystarczy podłączyć do komputera, laptopa lub projektora, by wynieść nauczanie na wyższy poziom.

W ofercie e-tablica.pl możesz kupić produkt wysokiej klasy, jak tablica interaktywna z projektorem ultrakrótkoogniskowym, dostosowanym do warunków mniejszych sal szkoleniowych oraz konferencyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu możesz prezentować materiał w najwyższej jakości, bez ryzyka tworzenia się odblasków czy cieni, które mogłyby zakłócać twój wykład. Tablica interaktywna w szkole z niewielkimi klasami jest więc idealnym rozwiązaniem, które wpływa na jakość lekcji, czyniąc je ciekawymi i atrakcyjnymi.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka