projektory

Podczas prowadzenia konferencji, prezentacji czy wykładów często nieoceniony okazuje się projektor mobilny, dzięki któremu przekazywanie danych oraz ważnych informacji odbywa się sprawnie i w profesjonalnej formie. Nowoczesne urządzenia tego typu mogą Cię zaskoczyć ilością dostępnych funkcji, projektowanych z myślą o indywidualnych potrzebach, takich jak Twoje.

Nie wiesz, jaki jest najlepszy mobilny projektor dla Twojego biznesu lub instytucji? E-tablica ma rozwiązania dedykowane specjalnie dla Ciebie. Są tu najnowszej generacji kompatybilne urządzenia, które wyniosą prezentacje na nowy, doskonalszy poziom. Dają one wysoką jakość obrazu, co ułatwia odbiór informacji przez wymagających słuchaczy.

Idealne do sal konferencyjnych

Specjalistyczne projektory bliskiej projekcji, takie jak modele M332XS czy UM 301X sprawią, że prowadzenie lekcji, wykładu lub spotkania będzie prawdziwą przyjemnością. Te lekkie, mobilne urządzenia możesz osadzić na stoliku projekcyjnym, by uzyskać stabilny, wyrazisty obraz w wersji panoramicznej albo zwykłej.

Zastosowanie projektorów bliskiej projekcji jest bardzo szerokie: sprawdzają się one zarówno w szkolnictwie, jak i w salach konferencyjnych o różnych wymiarach. Sprzęt posiada zróżnicowaną rozdzielczość oraz regulację poziomu jasności czy ostrości, a w najnowszych modelach priorytetem jest też energooszczędność oraz ochrona środowiska.

Wybierz swój projektor na E-tablica.pl

E-tablica.pl jest sklepem, w którym wybierzesz wysokiej klasy projektory bliskiej projekcji z wieloletnią gwarancją od producentów. Możesz się tu też zaopatrzyć w ekrany, podręczne stoliki projekcyjne, a także akcesoria, takie jak wskaźniki, markery czy niezbędne podczas prezentacji tablice magnetyczne, kredowe stojące i wiszące.

Zamiast przemieszać sklepy stacjonarne w poszukiwaniu idealnego sprzętu na Twoje konferencje lub wykłady, sprawdź ofertę sklepu e-tablica.pl, by mieć dostęp do najnowszych rozwiązań i energooszczędnych, designerskich projektorów na miarę XXI wieku.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka