flipcharty

Dziś już tylko nieliczni nie wiedzą, co to jest flipchart i jakie ma przeznaczenie, a ci, którzy już go znają, nie wyobrażają sobie bez niego pracy. Lekkie i smukłe flipcharty są nieodzownym elementem wyposażenia nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych. Te innowacyjne tablice służą do prezentowania danych, tworzenia wykresów, map myśli, notatek, a także można je wykorzystywać do mocowania różnego rodzaju materiałów edukacyjnych lub promocyjnych. Flipchart magnetyczny jest wygodny i mobilny, sprawdza się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Tablica flipchart ma gładką, suchościeralną powierzchnię, która nie wymaga żadnej skomplikowanej pielęgnacji, a jedynie regularnego czyszczenia odpowiednią gąbką, dołączoną do zestawu. Dzięki swojej lekkiej, aluminiowej konstrukcji flipcharty cieszą się dużym powodzeniem, można je sprawnie transportować dzięki systemowi wąskich kółek, osadzonych na stelażu obrotowym lub statycznym, co sprawia, że tablica jest obrotowo jezdna lub wolnostojąco – jezdna.

Flipcharty do zadań specjalnych

Większość dostępnych modeli posiada wbudowaną poziomą półkę, na której można umieścić markery, gąbkę suchościeralną lub inne podręczne akcesoria konferencyjne. Pozwala to uporządkować przestrzeń i czyni prelekcję lub wykład bardziej dynamicznym. Flipchart jest narzędziem w pełni ergonomicznym, a dzięki zachowaniu kąta nachylenia w granicach 15 stopni zapisywanie notatek odbywa się płynnie i bez nadmiernego obciążenia mięśni przedramienia. Na tablicy można zawieszać różne formaty bloków, jak A1 czy EURO i dodawać inne formaty za pomocą designerskich magnesów.

Cena za flipchart uzależniona jest od jego funkcji i dodatkowych akcesoriów. Koszt większości modeli to wydatek rzędu kilkuset złotych i są to profesjonalne tablice, które można wykorzystać na lekcji i podczas konferencji czy spotkań biznesowych. Tablice flipchart dostępne są na E-tablica.pl w konkurencyjnej cenie, w rozmiarach 70x100 cm oraz 120x120 cm, co pozwoli je dopasować do indywidualnych możliwości przestrzennych.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka