Filtruj

flipchart mobilny

Flipchart na kółkach to produkt, który od dawna cieszy się ogromną popularnością i jest ceniony wśród mówców oraz wykładowców. To prostej konstrukcji narzędzie ułatwia organizację codziennej pracy oraz sprawia, że przekazywanie informacji odbywa się szybko i skutecznie. Mobilne tablice można łatwo transportować z jednego miejsca w drugie, co czyni wykład efektywnym i przyjemnym – zarówno dla prowadzących, jak i ich słuchaczy.

Nowoczesne flipcharty projektowane są z myślą o szczególnych potrzebach klientów, dlatego też mają w sobie wiele innowacyjnych rozwiązań. Są lekkie, mobilne, mogą też być dwustronne, obrotowe i składane, z gotowym zestawem akcesoriów do pisania oraz ekspozycji notatek. 

Flipcharty mobilne - dlaczego warto je mieć?

Flipchart mobilny to profesjonalna pomoc dydaktyczna, dostępna w wersji na okrągłym lub prostokątnym, lekkim stojaku. Kółka wyposażone są w hamulce, co sprawia, że nie ma tu ryzyka samoczynnego przesunięcia się stojaka. To w pełni bezpieczne, wygodne rozwiązanie. 

Nowe trendy wyznacza też flipchart składany, czyli alternatywa dla zwykłych tablic magnetycznych wolnostojących. To profesjonalne narzędzie, które umożliwia rozkładanie ramion na boki i ekspozycję notatek na formatach A1 i EURO. Do zestawu są też dołączone specjalistyczne akcesoria DONAU, takie jak różnokolorowe markery i suchościeralna gąbka.

Znajdź swój flipchart mobilny w E-tablica.pl

Sklep E-tablica.pl to miejsce, gdzie znajdziesz flipcharty i tablice magnetyczne, jakich potrzebujesz, w każdym rozmiarze i kolorystyce. Interesuje Cię mobilny flipchart na kółkach? W E-tablica.pl kupisz go w dobrej jakości i konkurencyjnej cenie z rabatem.

Nasze produkty objęte są gwarancją od dwóch do dziesięciu lat na wybrane części, dzięki czemu zyskujesz pewność, że niezależnie od stopnia eksploatacji posłużą one bardzo długo w doskonałym stanie. Potrzebne rozmiary dopasujesz u nas za pomocą wyszukiwarki dostępnej na stronie sklepu, a zamówienie złożysz bez wychodzenia z domu.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka