Filtruj

flipchart tripod

Flipchart TRIPOD to nowy wymiar Twoich prezentacji, a dzięki rozsuwanym bocznym ramionom możesz umieszczać na nim karty o wymiarze A1 i EURO. Aluminiowa konstrukcja jest lekka, dlatego flipcharty tego typu możesz łatwo transportować, są też bezpieczne i zapewniają odpowiedni kąt nachylenia tablicy, co ułatwia tworzenie notatek.

Trójnożna podstawa jest bardzo stabilna, co pozytywnie wpływa na komfort codziennej pracy wykładowców i mówców. Biały flipchart suchościeralny magnetyczny jest więc nie tylko praktyczny, ale stanowi też niekwestionowany numer jeden wśród tablic wolnostojących w aranżacjach biur oraz sal konferencyjnych.

Działaj szybko i sprawnie, dzięki flipchartom TRIPOD

Nowoczesne tablice do sal szkoleniowych to intuicyjne narzędzia, dzięki którym swój wykład możesz przeprowadzić w bardzo efektowny sposób. To wielozadaniowe produkty do ekspozycji materiałów i notatek. Każdy arkusz papieru możesz więc szybko i sprawnie oderwać dzięki systemowi docisków zamontowanych w górnej części flipcharta. 

Każdy flipchart TRIPOD posiada wbudowaną aluminiową półkę, na której umieścisz podręczne akcesoria, takie jak markery, gąbkę oraz magnesy. Oszczędzasz więc swój czas, mając pod ręką wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego wykładu!

Tablice wolnostojące na trójnogu znajdziesz w E-tablica.pl

Nie przepłacaj i kup flipchart TRIPOD bez wychodzenia z domu lub biura! W E-tablica.pl znajdziesz wszelkie potrzebne tablice magnetyczne i akcesoria do Twojej sali konferencyjnej. Wybierz tablice od sprawdzonych producentów i zyskaj gwarancję na powierzchnię nawet do 10 lat.

Z E-tablica.pl zakup wyposażenia do biura oraz szkoły będzie czystą przyjemnością, a dla każdego klienta przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na tablice suchościeralne magnetyczne. Możesz się tu też zaopatrzyć we wszelkie niezbędne dodatki do codziennej pielęgnacji, jak płyny do czyszczenia tablic, gąbki suchościeralne czy wymienne wkłady filcowe.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka