magnesy

Niewielkie magnesy do tablicy magnetycznej przydadzą się w każdej sali szkoleniowej, klasie i biurze. Dzięki nim możesz szybko przyczepiać i zdejmować wszelkie materiały dydaktyczne, potrzebne do lekcji lub prezentacji zdjęcia, ilustracje, infografiki oraz ważne tabele czy wydruki.

Kolorowe magnesy do tablic są doceniane zarówno przez najmłodszych, jak i kadrę nauczycielską pracowników biur i urzędów. Są one świetnie widoczne w polu tablicy i mocno trzymają nawet większe formaty kartek, więc o taśmie klejącej możesz już zapomnieć! Okrągłe magnesy zaprojektowano też w taki sposób, by można było je sprawnie i szybko przesunąć, nie naruszając lakierowanej powierzchni.

Trwałe i funkcjonalne magnesy do szkoły i biura

Dzięki prostej technologii i trwałym materiałom magnesy służą latami, nie ulegając zużyciu. Na rynku jest obecnie wiele różnych wariantów i magnesy do tablicy suchościeralnej magnetycznej oraz flipchartów. Wszystkie zaskakują różnorodnością kształtów oraz kolorów, a najczęściej wybierane są modele okrągłe, 20 mm.

Kolorowe magnesy to doskonała alternatywa dla surowych, czarnych albo szarych magnesów, jakie jeszcze do niedawna gościły w niemal każdej szkole czy biurze. Takie pomoce wcale nie zachęcały do przyswajania wiedzy, a wręcz przeciwnie, kojarzyły się raczej ze szkolną nudą. Nowoczesne, designerskie zaczepy można z powodzeniem wykorzystać do aranżacji domu i stworzyć nietuzinkową ramę do zdjęcia lub podręczny notes zakupowy na lodówkę.

Kupuj magnesy i akcesoria do tablic magnetycznych w E-tablica.pl

Potrzebne Ci mocne magnesy do tablic? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na e-tablica.pl! Są tu gotowe zestawy po 6 lub 12 wytrzymałych magnesów typu Memoboards w kolorach białym, czerwonym i niebieskim. Zamówisz je w każdej ilości, online - z domu lub biura za pomocą kilku kliknięć!

Wolisz gotowe zestawy do tablic z kompletem markerów, magnesów i gąbką suchościeralną? Sprawdź pozostałe opcje na e-tablica.pl i wybierz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka