uchwyty magnetyczne na markery

Podczas wykładu lub szkolenia każda minuta jest cenna, a chwila dekoncentacji może Cię kosztować utratę wątku szkolenia i co gorsza, uwagi Twoich słuchaczy. Kiedy chcesz, by Twoje wystąpienie przebiegało sprawnie, musisz zadbać o detale. Nieocenione okazują się tu uchwyty magnetyczne na markery.

Uchwyty magnetyczne to nowy, funkcjonalny wynalazek, który od kilku lat szturmem podbija branżę szkoleniową. Koniec z markerami porozrzucanymi na stolikach, półkach czy podłodze! Dziś standardem jest estetyczny, designerski holder, w którym jednorazowo umieścisz nawet kilka flamastrów, by w każdej chwili podkreślić wybrany fragment zapisków na określony kolor.

Podręczny i profesjonalny organizer szkoleniowy

Magnetyczny uchwyt na markery możesz bez problemu umieścić w rogu lub każdym innym punkcie swojej tablicy, gdyż został wyposażony w wewnętrzny magnes. Taki produkt prezentuje się świetnie jako nietuzinkowy dodatek w nowoczesnej sali wykładowej lub biurze.

Biała, klasyczna, błyszcząca obudowa doskonale współgra z kolorem powierzchni tablicy, a pionowo lub poziomo ułożone markery można szybko wyjąć w razie potrzeby. Zapomnij o poszukiwaniu flamastra! Dzięki temu prostemu gadżetowi zyskasz cenny czas i uznanie swoich słuchaczy lub współpracowników.

Holdery naścienne kupisz online w E-tablica.pl

Nowoczesne uchwyty na markery możesz kupić na e-tablica.pl. To wysokiej jakości holdery z tworzywa ABS, odpornego na czynniki mechaniczne, upadek, otarcia czy nieuniknione w codziennej pracy zarysowania. Sprawdź model AS128, zyskaj podręczny, ergonomiczny uchwyt w niewygórowanej cenie! Wybierz każdą potrzebną ilość, a następnie stwórz profesjonalne zaplecze do pracy.

W E-tablica.pl możesz też zamówić zestaw markerów, by mieć gotowy komplet na ważne spotkanie lub konferencję. Interesują Cię inne niż naścienne holdery na flamastry, magnesy i gąbki suchościeralne? Zobacz pozostałe produkty na stronie sklepu online, użyj też intuicyjnej wyszukiwarki tablica.pl, by odkryć innowacyjne pomysły dla Twojej firmy.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka