tablice magnetyczne w ramie aluminiowej

Wynieś swój wykład na wyższy poziom i odkryj nowej generacji pomoce naukowe, takie jak tablica magnetyczna w ramie aluminiowej. To produkt, który sprawia, że sala konferencyjna i biuro zyskują profesjonalny wygląd, a Ty masz pod ręką wysokiej jakości narzędzie do zapisu ważnych informacji lub notatek.

Biała tablica suchościeralna magnetyczna sprawdza się podczas codziennej nauki – w szkole, na wykładach i w oddziałach przedszkolnych, jako przyjazne najmłodszym, bezpieczne narzędzie do wykonywania prostych zapisków, rysunków i łamigłówek. 

Tablice magnetyczne, czyli jakość na wiele lat

Tablice aluminiowe są trwałe, a jednocześnie lekkie, nie ulegają korozji i są łatwe w montażu. To właśnie dlatego wybierają je nauczyciele i ludzie biznesu, poszukujący solidnych rozwiązań na miarę swoich potrzeb. Długość oraz szerokość tablicy możesz określić samodzielnie według potrzeb, a najpopularniejsze modele to 90x60cm, 100x80cm, 150x100cm oraz większe, takie jak 200x100cm lub 180x100cm.

Aluminium jest materiałem łatwym w utrzymaniu, to w pełni bezpieczny surowiec, ceniony w aranżacji nowoczesnych sal szkoleniowych. Kuliście zakończona rama tablic magnetycznych dodaje im ponadczasowej elegancji. W dolnej części tablicy magnesowej aluminiowej znajduje się też praktyczna półeczka na drobne akcesoria, co ułatwia organizację pracy i utrzymanie porządku.

Sprawdź tablice aluminiowe w E-tablica.pl

Zastanawiasz się, jakie tablice magnetyczne wiszące wybrać do swojego biura albo placówki? Zobacz najnowsze opcje i sprawdzone produkty w E-tablica.pl. To sklep internetowy, w którym zaopatrzysz się kompleksowo we wszystkie niezbędne narzędzia oraz akcesoria.

Przy wyborze tablicy pomoże Ci nasza intuicyjna wyszukiwarka, dzięki której bez problemu wyselekcjonujesz potrzebne wymiary, kolor powierzchni tablicy i inne istotne parametry. Nasze produkty objęte są gwarancją na poszczególne elementy, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nasz towar posłuży Ci na długo.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka