tablice magnetyczne w ramie drewnianej

W nowoczesnej sali konferencyjnej nie może zabraknąć profesjonalnych pomocy dydaktycznych, takich jak tablica magnetyczna w ramie. To nowoczesny produkt, który łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Możesz na nim szybko zapisać notatki lub wnioski, a także przyczepić karteczki, mapę lub zdjęcia za pomocą designerskich, kolorowych magnesów.

Na E-tablica.pl znajdziesz tablice drewniane magnetyczne o różnych rozmiarach: 90x60cm, 120x90cm, 150x100cm, 200x120cm i wiele innych, które dopasujesz według swoich potrzeb oraz wielkości pomieszczenia. Tablica posiada ramę z naturalnego drewna sosnowego, dzięki czemu jest lekka i łatwa w montażu, a przy tym całkowicie bezpieczna.

Biała tablica magnetyczna w drewnianej ramie

Tablice drewniane białe to klasyk gatunku i produkt często wybierany do codziennej nauki i zabawy. Białe tło tablicy jest zupełnie neutralne i niczym kartka papieru pozwala idealnie wyeksponować różne istotne dane, infografiki albo rysunki. Dzięki temu każdy wykład zyskuje na wartości, a informacje graficzne są zapisywane płynnie i przejrzyście.

Drewniana magnetyczna tablica w kolorze białym sprawdzi się w biurze, sali szkoleniowej oraz oddziałach szkolnych i przedszkolnych. Możesz po niej pisać różnokolorowymi markerami suchościeralnymi, a następnie sprawnie usunąć zapiski gąbką albo czyścikiem bez ryzyka naruszenia powierzchni. 

Wybierz tablice magnesowe w ramie drewnianej na E-tablica.pl

Szukasz profesjonalnych tablic do codziennej pracy? Na E-tablica.pl odkryjesz tablice magnesowe, które posłużą Ci wiele lat i są dodatkowo objęte gwarancją producenta na poszczególne części. To sprawdzone produkty z przydatnymi akcesoriami – czyścikiem, magnesami i markerami, za pomocą których możesz notować i dokumentować, co tylko chcesz. 

Pomożemy Ci wybrać optymalną wielkość tablicy tak, by była doskonale widoczna dla Twoich słuchaczy. Jeśli interesują Cię inne opcje i kolorystyka tablic magnetycznych, sprawdź pozostałe produkty dostępne w naszym sklepie online.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka