Filtruj

Rama tablicy

mapy

Mapa magnetyczna Polski to element wyposażenia, który coraz częściej gości w różnego rodzaju biurach, szkołach oraz instytucjach. Ta prosta pomoc dydaktyczna ułatwia prowadzenie zajęć, pozwala też przedsiębiorcom omawiać kwestie logistyczne lub organizacyjne. Metalowa konstrukcja umożliwia przyczepianie magnesów i innych znaczników, gdzie tylko chcesz!

Na e-tablica.pl znajdziesz kilka formatów tablic magnetycznych mapy Polski, przeznaczonych dla edukacji oraz biznesu. Są to estetyczne, pieczołowicie wykonane produkty, które sprawdzą się nie tylko do oznaczania miejsc, ale też jako ozdoba pustych, biurowych ścian, dzięki czemu zyskują one profesjonalny wygląd.

Różne rodzaje i wymiary

Drogową lub administracyjno – drogową mapę Polski możesz kupić w zróżnicowanych rozmiarach, na płycie miękkiej albo magnetycznej. Są to produkty wzbogacone o solidną ramę aluminiową z zaokrąglonymi narożnikami. Dzięki tej konstrukcji powierzchnia mapy nie ulega zniekształceniom. Ramę możesz sprawnie zamontować na stojaku lub ścianie za pomocą dołączonych elementów mocujących, bez konieczności użycia żadnych skomplikowanych narzędzi.

Wybierz dużą, przejrzystą mapę w rozmiarze 102,5 x 120 cm, by cieszyć się doskonałym podglądem polskich miast, dróg, ważnych strategicznych punktów, rzek czy województw. Mapy zawierają najnowsze dane administracyjne i zostały wykonane w skali 1:700 000.

Magnetyczną mapę Polski do szkół i logistyki znajdziesz na E-tablica.pl

Jeśli szukasz precyzyjnej mapy Polski, produkty magnetyczne dostępne na e-tablica.pl będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To rzetelne źródło informacji z zakresu administracji oraz geografii, nieoceniona pomoc w takich branżach jak edukacja, logistyka czy transport. Na stronie sklepu znajdziesz kilka rodzajów map, które dopasujesz do swoich potrzeb.

E-tablica.pl to także miejsce, gdzie zaopatrzysz się kompleksowo w kolorowe magnesy do tablic lub inne akcesoria do pracy biurowej lub placówek szkolnych, jak ramy magnetyczne, gąbki suchościeralne, markery i wiele innych podręcznych produktów.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka