gabloty

Gablota informacyjna to praktyczna tablica, która przydaje się w wielu instytucjach oraz firmach. To przestrzeń, na której możesz umieścić ważne dokumenty, obwieszczenia, plany zajęć lub inne harmonogramy. Taka plansza umieszczona jest zazwyczaj w korytarzu lub innym, często uczęszczanym ciągu komunikacyjnym, dlatego łączy ona w sobie walory estetyczne oraz funkcjonalność.

Dużą popularnością cieszą się zamykane gabloty informacyjne. To praktyczne produkty, idealne dla szkolnictwa, różnego rodzaju spółdzielni lub zakładów pracy. Służą one do ekspozycji istotnych materiałów, powiadomień oraz zestawień i często znajdują się w hallach lub przedsionkach, czyli miejscach szczególnie narażonych na wilgoć oraz wahania temperatur.

Gablota korkowa i magnetyczna

Oferujemy różne rodzaje gablot: korkowe, magnetyczne, suchościeralne, tekstylne, których rozmiar możesz dobrać według indywidualnych potrzeb. Wśród najczęściej wybieranych modeli są niewielkie tablice o wymiarach: 53x 70 cm, 60x 90 cm oraz 73x 68 cm. Jeśli poszukujesz większych modeli, postaw na standardowe 120x 90 cm lub 150x 100 cm.

Gablota magnetyczna suchościeralna magnetyczna to praktyczne i trwałe rozwiązanie, możesz ją zawiesić w pionie lub poziomie, tak jak potrzebujesz. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą sięgnąć po gablotę korkową do użytku wewnątrz pomieszczeń – korek stanowi doskonałe tło do eksponowania różnych ważnych informacji czy komunikatów.

Wybierz gablotę do swojej firmy na e-tablica.pl

W sklepie E-tablica.pl zaopatrzysz się kompleksowo w gabloty informacyjne w każdym potrzebnym wymiarze. Są to wysokiej klasy, w pełni bezpieczne produkty z gwarancją, wykonane przez sprawdzone firmy z wieloletnim doświadczeniem. Zamawiaj online wyposażenie dla szkolnictwa lub biznesu i ciesz się komfortem przez wiele lat.

Na E-tablica dobierzesz potrzebną gablotę bez wychodzenia z domu, za pomocą intuicyjnej, prostej w obsłudze wyszukiwarki. Określ rodzaj i rozmiar produktów, a my podpowiemy Ci najlepsze dostępne opcje.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka