tablice obrotowo jezdne

Nowoczesne, designerskie tablice obrotowo–jezdne są sprawdzonym narzędziem w codziennej pracy i nauce. Są to specjalistyczne produkty, tworzone z myślą o wyjątkowych potrzebach szkoleniowców, nauczycieli, biznesmenów oraz dzieci, młodzieży. Funkcja obrotu pozwala wznieść wykład lub prelekcję na wyższy poziom, umożliwiając tym samym bogatszą i bardziej efektywną prezentację danych.

W warunkach sal szkoleniowych lub konferencyjnych tablica na kółkach jest dobrą alternatywą wobec stacjonarnych tablic. Jest to lekki, mobilny sprzęt wykonany z innowacyjnych, a zarazem trwałych materiałów. Do najchętniej wybieranych modeli należy tu tablica dwustronna obrotowa, która od wielu lat pozostaje bezkonkurencyjna wobec zwykłych tablic. 

Tablice obrotowe, czyli komfortowe

Sprzęt taki jak tablica obrotowa jest narażony na nieustanną, intensywną eksploatację, dlatego też produkty wykonane są z aluminium, dzięki czemu ich struktura pozostaje niezmieniona przez cały okres użytkowania i służy jako podręczna tablica do przypinania.

Możliwość wykonania obrotu daje nauczycielom lub mówcom większe możliwości w zakresie prezentacji danych, a tablica magnetyczna obrotowa dwustronna czyni codzienną pracę komfortową, a przede wszystkim profesjonalną. Tablice są nie tylko praktycznym rozwiązaniem do zapisków i mocowania różnego rodzaju plansz, ale też stanowią niekwestionowaną ozdobę każdej pracowni.

Sprawdź najlepsze modele tablic obrotowych na E-tablica.pl

W sklepie internetowym E-tablica.pl znajdziesz mnóstwo różnorodnych propozycji i różne produkty, jak tablica magnetyczna na kółkach, dostępna w wielu wersjach i wymiarach. Białe tablice z możliwością regulacji kąta nachylenia oraz obrotem przestrzeni roboczej są obecnie hitem wyposażenia sal w szkolnictwie, coachingu czy biznesie. 

Oferujemy innowacyjne tablice magnetyczne i suchościeralne, o wymiarach 180x120 cm, 120x90cm, 200x120 cm oraz wiele innych, dopasowanych do twojej aranżacji. Pożądany produkt możesz w prosty sposób znaleźć i zamówić za pośrednictwem sklepu E-tablica.pl bez wychodzenia z domu!

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka