tablice korkowe

Wśród wielu różnych tablic naściennych lub wolnostojących tablice korkowe, mimo upływu lat, cieszą się niegasnącym zainteresowaniem wielu klientów w różnym wieku i o zróżnicowanych potrzebach. Są one cenione ze względu na naturalną kolorystykę, która ociepla wnętrze, ale też przystępną cenę i łatwość w obsłudze. 

Lekka, ekologiczna i estetyczna tablica korkowa sprawdza się w biurze, w pokoju młodzieżowym, sali konferencyjnej oraz w salach wykładowych. Jest to miejsce, gdzie umieszczane są notatki, ważne do zapamiętania treści, zadania oraz plany. To narzędzie pozwala sprawnie organizować i - przede wszystkim - oszczędzać czas.

Tablice korkowe - uniwersalność i inwestycja w jednym

Duża tablica korkowa to inwestycja na wiele lat. Produkty tego typu dostępne są zróżnicowanej kolorystyce, w ramie drewnianej – sosnowej lub aluminiowej. Coraz większą popularność zyskują też tablice Combi, będące połączeniem dwóch stref: korkowej oraz magnetycznej, suchościeralnej. 

Co najważniejsze, nie trzeba wydawać kroci, by mieć ten podręczny produkt w swoim domu czy biurze. Ile kosztują tablice korkowe? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale wiele modeli można kupić za mniej niż 100 złotych. Tablice korkowe i ich wymiary łatwo też dopasujesz pod kątem indywidualnych potrzeb. Najczęściej wybierane są rozmiary 90x60cm, 120x90 cm, 150x100cm oraz modele większe: 200x100cm, 200x120cm.  

Duży wybór tablic korkowych na E-tablica.pl

Szczegółową informację o tym, jaka powinna być nowoczesna tablica korkowa i jej wymiary znajdziesz na e-tablica.pl. To miejsce, gdzie za pomocą prostej wyszukiwarki dopasujesz wariant na miarę swoich potrzeb. W ofercie mamy wiele rodzajów tablic, stworzonych z myślą o biurach, szkołach oraz salach konferencyjnych czy galeriach.

Na e-tablica.pl sprawdzisz cenę, wielkość oraz model tablicy korkowej, która cię interesuje. Do wyboru są tu tablice wiszące w ramie drewnianej lub aluminiowej. Tablica korkowa na wymiar jest tu też dostępna w wersji Combi, dla osób poszukujących innowacyjnych, praktycznych rozwiązań.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka