czyściki, gąbki magnetyczne, wkłady filcowe

Akcesoria takie jak gąbka magnetyczna to niezbędny dodatek do tablic suchościeralnych w biurze czy sali szkoleniowej. Dzięki swojej delikatnej strukturze pozwala ona szybko i dobrze usunąć zbędne zapiski, a jednocześnie zabezpiecza powierzchnię tablicy przed zarysowaniem oraz mało estetycznymi plamami.

Gąbka magnetyczna do tablic to niezbędnik w profesjonalnej sali konferencyjnej. Łączy ona w sobie nowoczesny design i skuteczność czyszczenia. Jest zgrabna i niewielka, więc łatwo mieści się w dłoni i można ją w prosty sposób przyczepić w dowolnym miejscu w obrębie tablicy. Zamiast inwestować w drogie i nieskuteczne płyny na bazie alkoholu, wybierz suchościeralne gąbki!

Gąbka magnetyczna - lekka, praktyczna i precyzyjna

Podręczna gąbka magnetyczna do tablic suchościeralnych jest często sprzedawana w komplecie wraz z tablicą i markerami. Nawet przy intensywnej eksploatacji taki czyścik zużywa się bardzo powoli, przez co jest też wydajny i ekonomiczny. Z jednej strony posiada warstwę delikatnego filcu, a z drugiej miękkie wykończenie, które ułatwia trzymanie gąbki.

Nie bez powodu gąbka magnetyczna do tablicy ma też jaskrawy kolor – żółty, zielony, czerwony lub niebieski. Dzięki temu nie trzeba jej szukać wśród gęstych zapisków, jest widoczna na pierwszy rzut oka, co ułatwia prowadzenie lekcji czy wykładów. Sam proces czyszczenia przebiega płynnie, a na białej tablicy nie ma śladu po markerze.

Wybierz gąbki suchościeralne w E-tablica.pl

Potrzebujesz skutecznej gąbki do tablicy lub flipcharta? Chcesz, by powierzchnia tablic pozostała w dobrym stanie przez wiele lat? Sprawdź różne opcje od e-tablica.pl. Są tu klasyczne gąbki Donau, a także ergonomiczne czyściki typu SLIM oraz wymienne wkłady filcowe.

W E-tablica.pl zamówisz każdą potrzebną ilość gąbek do biura, sali szkoleniowej lub klasy. Odkryjesz tu też inne sprawdzone produkty znanych producentów dla branży szkoleniowej. Jeśli interesują Cię kompleksowe rozwiązania, wybierz gotowe zestawy gąbek i markerów, dostępne na pozostałych stronach E-tablica.pl.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka