płyny do czyszczenia tablic

Twoja tablica pełna jest nieestetycznych smug i przebarwień od pisania markerem? To częsty problem, gdy czyściki i gąbki suchościeralne zawodzą lub gdy powierzchnia pisania jest już mocno zużyta. Płyn do czyszczenia tablic suchościeralnych jest niezbędnym dodatkiem w Twojej sali konferencyjnej lub biurze. Możesz nim spryskać zabrudzone miejsca, by już po chwili odzyskać ich świeży wygląd.

Płyn do czyszczenia białej tablicy to must have w każdej profesjonalnej sali szkoleniowej. To poręczne, łatwe w użyciu substancje na bazie alkoholu, które nie tylko wyczyszczą, ale też zdezynfekują i zabezpieczą powierzchnię roboczą tablic przed uszkodzeniami oraz ścieraniem. Są one w pełni bezpieczne i posiadają niezbędne atesty.

Podręczny spray do czyszczenia tablic

Masz tablicę suchościeralną i chcesz, by wyglądała świeżo przez kilka najbliższych lat? Pamiętaj, że konserwacja takiej powierzchni powinna się odbywać regularnie, zwłaszcza jeśli tablica jest intensywnie użytkowana. Szybko usuwa zaschnięty barwnik za pomocą płynu do czyszczenia tablicy suchościeralnej.

Wystarczy nacisnąć na dozownik, nanieść preparat na powierzchnię i usunąć zabrudzenia za pomocą ściereczki, a potem jeszcze raz wytrzeć tablicę, by pozostała całkowicie sucha. Ten prosty zabieg utrzyma sprzęt w doskonałym stanie i sprawi, że codzienna praca będzie przyjemnością.

Płyn do tablic kupisz w E-tablica.pl

Profesjonalny płyn do czyszczenia tablic kredowych lub suchościeralnych znajdziesz na e-tablica.pl. Są tu takie preparaty jak AS121 z atestem PZH HŻ/05179/97 oraz PTS250 Memoboards. W sklepie online możesz kupić też większe ilości płynów, by kompleksowo wyposażyć szkołę lub obiekt konferencyjny.

Zainwestuj w dobre, sprawdzone płyny do czyszczenia tablic z atomizerem od e-tablica.pl, by cieszyć się czystą, zadbaną powierzchnią, gotową do dalszej pracy. Jeśli potrzebujesz też innych akcesoriów, gąbek, profesjonalnych markerów lub czyścików, sprawdź pozostałe produkty w sklepie online.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka