bloki do flipcharta

Lubisz pisać z wykorzystaniem flipcharta? Nie wyobrażasz sobie udanego szkolenia bez nanoszenia markerem infografik, schematów i notatek na tradycyjnych, papierowych kartkach? Zainwestuj w papier flipchart, by już nigdy nie martwić się o to, że podczas wykładu lub prezentacji zabraknie Ci powierzchni roboczej.

Blok typu flipchart to duże, zazwyczaj białe i matowe karty papieru projektowane z myślą o konferencji, szkoleniu czy prezentacji danych podczas posiedzeń zarządu. W pakiecie masz nawet 50 sztuk, więc nawet przy najbardziej intensywnym szkoleniu spokojnie wystarczy Ci miejsca.

Bloki do flipcharta, czyli czysto, estetycznie i profesjonalnie

Blok do flipcharta to ponadczasowa, sprawdzona, praktyczna pomoc, niezastąpiona w warunkach sal konferencyjnych. To też doskonała alternatywa dla zwykłych tablic kredowych, które pylą i mają ograniczoną ilość miejsca potrzebnego na ważne zapiski. Blok i suchościeralna powierzchnia flipcharta dają wysoki komfort i ułatwiają organizację poszczególnych partii informacji.

Raz naniesione notatki możesz wykorzystywać wielokrotnie i wracać do nich, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W przeciwieństwie do zapisków dokonywanych na tablicach suchościeralnych lub kredowych, te są bardziej trwałe i czytelne, o ile nie ulegną w międzyczasie zamoczeniu lub zatłuszczeniu.

Flipchart – wybierz papier w E-tablica.pl

Papier do tablicy flipchart kupisz na e-tablica.pl bez wychodzenia z biura! Wybierz potrzebną ilość. Gładki, biały blok 50 kart o standardowym rozmiarze 100x65 cm.

Bloki dostępne na e-tablica.pl są przystosowane do różnych modeli flipchartów, możesz je zawiesić na specjalnie przygotowanych otworach o rozstawie 29,5 i 50 cm.

Dobra cena i wysoka jakość są w zasięgu Twoich możliwości, dlatego wybieraj produkty na e-tablica.pl, skompletuj wszystko, co potrzebne do organizacji profesjonalnej konferencji. Bloki do flipcharta, markery oraz różnego typu flipcharty z tablicą suchościeralną w jednym znajdziesz w naszym sklepie za pomocą prostej wyszukiwarki.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka