markery suchościeralne

Każdy posiadacz tablicy magnetycznej wie, że dobre markery suchościeralne to podstawa, jeśli prezentacje i lekcje mają przebiegać sprawnie. Takie niewielkie narzędzie ułatwia pracę i odczytanie Twoich zapisków przez słuchaczy. Możesz postawić więc na zakup pojedynczych sztuk w wybranym przez siebie kolorze albo zainwestować w gotowe zestawy wraz z gąbką.

Nie każda tablica do markerów zniesie tanie, niskiej jakości akcesoria do pisania. Delikatna struktura powierzchni szybko ulega trwałym zabrudzeniom, a smugi ciężko jest wyczyścić, co wygląda nieestetycznie i generuje dodatkowe koszty w postaci środków do czyszczenia czy gąbek suchościeralnych.

Certyfikowane mazaki suchościeralne

Profesjonalne markery do tablic suchościeralnych takich marek jak Pentel spełniają międzynarodowe standardy i mają certyfikat wysokiej jakości ISO 9001. Okrągła końcówka markera płynnie porusza się po powierzchni tablicy, nie niszcząc jej powłok, a tusz zawiera w sobie alkohol, co ułatwia utrzymanie tablicy w dobrym stanie.

Możesz dowolnie wybrać rodzaj końcówki markera – od profilowanej po okrągłą, do tworzenia notatek lub bardziej precyzyjnych szkiców. Masz też opcję zakupu mazaków suchościeralnych w pakiecie po 4 sztuki wraz z gąbką, co świetnie sprawdza się w przypadku intensywnej eksploatacji, w warunkach sal szkoleniowych i biur.

Markery do pisania znajdziesz w E-tablica.pl 

Marker do pisania wybierzesz w sklepie online E-tablica.pl w każdym potrzebnym kolorze – od żywej czerwieni po stonowany granat, klasyczną czerń i niebieski. Przygotowaliśmy produkty wyłącznie od znanych i sprawdzonych marek, takich jak Pentel oraz Rystor, dzięki czemu Twoje tablice dłużej zachowają świetny wygląd, a TY możesz wybrać wariant cenowy dopasowany do Twojego budżetu.

Wiemy, że dobra jakość akcesoriów przekłada się na wieloletnie i komfortowe użytkowanie tablic magnetycznych suchościeralnych. Markery dostępne w E-tablica.pl to certyfikowane, najwyższej klasy produkty wielokrotnego użytku, które wznoszą codzienną pracę na wyższy poziom.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka