tablice ceramiczne

Tablica ceramiczna jest produktem, który od niedawna podbija branżę wnętrzarską, szkoleniową oraz biznesową. Osadzona w trwałej, aluminiowej ramie, tablica tego typu jest łatwa w montażu i co najważniejsze - prosta w obsłudze, tym samym pozwala zorganizować pracę i naukę każdego dnia. 

Wśród wielu dostępnych na rynku modeli popularność zyskują tablice ceramiczne, zwane też porcelanowymi. W przeciwieństwie do powierzchni lakierowanych, tablice te są bardziej trwałe, odporne na nacisk, ścieranie, zarysowania oraz przebarwienia. Wiele modeli objętych jest wieloletnią gwarancją od producenta. 

Tablice ceramiczne do zadań specjalnych

Innowacyjne tablice ceramiczne są cenione wszędzie tam, gdzie ich eksploatacja jest bardzo intensywna, to znaczy w salach konferencyjnych, biurach oraz szkołach. Dzięki specjalnej strukturze powierzchni nie ma tu ryzyka powstawania smug, nieestetycznych zarysowań lub zadrapań.  

Tablice takie mogą też służyć jako podręczny ekran do projekcji filmów szkoleniowych lub slajdów prezentacji multimedialnych. Wyświetlanie materiałów wizualnych bez refleksu znacznie poprawia jakość odbioru przez słuchaczy, czyniąc każde wystąpienie lub wykład bardziej efektywnym. Jest to też oszczędność czasu, a prowadzący nie musi rozstawiać dodatkowych ekranów. 

Duży wybór tablic ceramicznych na E-tablica.pl

E-tablica.pl to sklep internetowy specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej klasy produktów na potrzeby branży szkoleniowej, fit -out i biznesu. Oferujemy tablice ceramiczne w ramie aluminiowej, duże i mniejsze, w różnych wymiarach 90x60 cm, 120x90 cm, 150x100 cm, 180x100 cm i wiele innych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Każda tablica ma też wbudowaną praktyczną półeczkę, która pozwoli uporządkować akcesoria do pisania i czyszczenia. 

W ofercie posiadamy designerskie tablice ceramiczne białe suchościeralne, magnetyczne w przystępnej cenie i z wieloletnią gwarancją. Na E-tablica.pl wybierzesz też komplet niezbędnych akcesoriów, takich jak gąbki suchościeralne czy markery.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka