potykacze

W ostatnich latach potykacze zyskały ogromne grono miłośników. Te proste, a jednocześnie eleganckie tablice sprawdzają się w takich branżach jak: gastronomia, handel oraz usługi. Wystawione przed kawiarnią lub sklepem i opatrzone krótkim napisem, przyciągają wzrok i intrygują, świetnie przekazują treści reklamowe oraz informacyjne.

Potykacz drewniany zewnętrzny jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych tablic. Można go z powodzeniem wystawić na ruchliwy chodnik, bez ryzyka, że ulegnie zawilgoceniu czy odkształceniom. To zarówno ozdoba, jak i funkcjonalny dodatek do różnego rodzaju przestrzeni biznesowych.

Potykacz reklamowy

Obustronne potykacze reklamowe są często obecne na uliczkach miast w wielu miastach na świecie. Zabezpieczone od wewnątrz estetycznym, mocnym łańcuszkiem, nie ulegają upadkom i stoją stabilnie nawet w chłodniejsze, wietrzne dni. Potykacz kredowy ma lakierowaną powierzchnię, dzięki czemu napisy łatwo jest nanieść, a jednocześnie można je bez problemu usunąć.

Potykacz drewniany jest doskonałą alternatywą dla zwykłych potykaczy magnetycznych. Drewniana, kilkucentymetrowa rama w kolorystyce naturalnego brązu dodaje mu szlachetnego wyglądu i świetnie współgra z Twoją aranżacją. Wierzchnia warstwa lakieru sprawia też, że drewno zachowuje nienaganny wygląd wiele lat i nie ulega zmatowieniu czy zagrzybieniu.

Sprawdź potykacze zewnętrzne na E-tablica.pl

Nowoczesny, designerski, czarny potykacz znajdziesz w sklepie internetowym E-tablica.pl. Posłuż się intuicyjną wyszukiwarką, by mieć dostęp do najnowszych produktów. Są tu dostępne modele dwustronne o różnych wymiarach, według Twoich potrzeb: od niewielkich, stylowych 70x50 cm po większe, 120x60 cm, na których sprawnie umieścisz większą ilość tekstu lub rysunki.

Niezależnie więc od tego, czy prowadzisz restaurację kawiarnię, bar czy sklep z odzieżą, potykacze reklamowe ułatwią Ci dotarcie do grona Twoich lokalnych klientów – dzięki temu prostemu rozwiązaniu możesz ich każdego dnia zaskoczyć niebanalnym, zabawnym lub inspirującym komunikatem.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka