ekrany i stoliki projekcyjne

Ekrany i stoliki projekcyjne to jedne z podstawowych pomocy technicznych, które wykorzystywane są zarówno w szkole, na uczelniach wyższych oraz w biurze. Dzięki swojej uniwersalności z powodzeniem mogą być wykorzystywane również w przypadku organizacji konferencji. Ekran projekcyjny przede wszystkim pozwala na skuteczne odtwarzanie treści, które wyświetlane są poprzez projektor. Ekrany to narzędzia, które zdecydowanie lepiej sprawdzają się niż tradycyjna biała ściana, ponieważ są dedykowane konkretnemu wykorzystywaniu w zestawie z projektorem i stolikiem projekcyjnym.

W naszym asortymencie można znaleźć różne rodzaje projektorów w zależności od potrzeb użytkownika. Dużym powodzeniem cieszy się ekran projekcyjny elektryczny, który jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze, gdzie ekran podwieszony jest pod sufitem, a jego powierzchnia wysuwa się oraz chowa się po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Alternatywą dla tych ekranów jest ekran projekcyjny sufitowy lub ekran manualny, który wymaga pracy ręcznej przy wciąganiu ekranu oraz jego ustawieniach w odpowiedniej wielkości. W naszym sklepie można zdecydować się na zakup ekranów o różnej wielkości, dzięki czemu będą bardziej dopasowane do przestrzeni, w której będą wykorzystywane.

Ekrany i stoliki projekcyjne - jakie warto wybrać?

Uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego może być ekran projekcyjny przenośny, czyli ekran projekcyjny na statywie. Sprzęt ten cechuje się dużą mobilnością, ponieważ z powodzeniem mieści się do samochodu osobowego, co wykorzystywane jest między innymi w trakcie plenerowych spotkań biznesowych oraz wyjazdowych prelekcji. Mobilność może przydać się również w firmie, gdzie w ciągu kilku chwil z każdego biura możemy stworzyć małą salę konferencyjną. Zastosowanie takiego ekrany w szkole nie podlega dyskusji, ponieważ jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż zakup ekranu do każdej sali lekcyjnej.

Do zestawu do ekrany warto zakupić stolik projekcyjny, który sprawdza się jako podstawa do projektora. Stoliki takie cechują się małymi rozmiarami oraz ruchomymi blatami, które można dostosować do potrzeb projekcji. Dodatkowa przestrzeń na laptopa oraz inny sprzęt sprawia, że stoliki te są dużo bardziej praktyczne od tradycyjnych i mało modyfikowalnych ławek. Odpowiednie zestawy ekranów oraz stolików z powodzeniem można skompletować w naszym sklepie, w którym zwracamy uwagę na jakość produktów oraz ich funkcjonalność.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka