tablice wolnostojące / jezdne

Nowoczesne ścianki magnetyczne to rozwiązanie, które sprawdzi się w biurze, w salach konferencyjnych oraz obiektach takich jak: szkoły, galerie, instytucje czy urzędy. Umieszczanie informacji, ogłoszeń lub ekspozycja plakatów wymaga odpowiedniego tła, do czego idealnie nadają się produkty takie jak - na przykład - tablica magnetyczna na kółkach. 

Dwustronna tablica moderacyjna daje ogromne możliwości w zakresie porządkowania oraz ekspozycji informacji, jest to też sprawdzone narzędzie w salach szkoleniowych, gdzie mobilność i lekkość tablic tego typu jest nieocenioną wartością i znacznie ułatwia pracę wykładowcom czy mówcom.

Tablice wolnostojące 

Tablica magnetyczna na kółkach jest dostępna w wielu rozmiarach, które można dopasować, w zależności od wielkości sali szkoleniowej lub hallu. Popularne modele mają wielkość 150x120cm, są też dwustronne, często z opcją składania, co daje więcej możliwości i przestrzeni do przyczepiania różnych materiałów. 

Dzięki swojej lekkiej konstrukcji tablica informacyjna na kółkach z wbudowanymi hamulcami jest często wybierana do szkół i przedszkoli. Jest to bezpieczne, mobilne narzędzie, dzięki któremu codzienna nauka wznosi się na wyższy poziom. Tablice te pełnią też często rolę ścianek działowych, jako dwustronne powierzchnie do eksponowania ogłoszeń, plakatów, danych.

Sprawdź nowoczesne tablice jezdne na E-tablica.pl

Wiele nowoczesnych tablic moderacyjnych możesz znaleźć na stronie sklepu internetowego e-tablica.pl. Mamy w ofercie najnowsze rozwiązania do biur i uczelni oraz produkty, takie jak biała tablica suchościeralna na kółkach. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz określić wielkość tablicy.

E-tablica.pl to sklep, gdzie kompleksowo wyposażysz swoje biuro lub salę szkoleniową. Nasze tablice są w konkurencyjnej cenie i objęte wieloletnią gwarancją, dzięki czemu posłużą ci wiele lat, jako podręczne narzędzie oraz estetyczna ścianka działowa do każdego wnętrza, nowoczesnego lub klasycznego.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka