tablice szklane

Tablica magnetyczna szklana jest ciekawą alternatywą wobec zwykłych tablic naściennych, magnetycznych, korkowych lub kredowych. Jest to produkt stworzony w oparciu o szczególne potrzeby i z myślą o takich wydarzeniach jak: szkolenie, event, konferencja, spotkanie biznesowe. 

Tablica szklana coraz częściej pojawia się też jako standardowe wyposażenie nowoczesnych biur. Można na niej zapisywać ważne telefony, plany, zadania lub wnioski, a jednocześnie w prosty sposób umieszczać zdjęcia, raporty lub inne dane, potrzebne w codziennej pracy. Szklana tablica do pisania bywa stosowana w centralnym miejscu jako podręczne źródło informacji dla całego zespołu. 

Tablice szklane do szkoły i biura

Szklana tablica magnetyczna wykracza poza znane dotąd schematy, stając się niebanalnym połączeniem funkcjonalności oraz wyjątkowego designu. Dzięki swojej prostej konstrukcji i kolorystyce, produkty te podbijają branżę fit-out, wzbogacając tym samym przestrzeń biurowców. Atutem tych tablic jest też trwała konstrukcja z hartowanego szkła, o wiele bardziej wytrzymałego na uderzenia i nacisk niż zwykłe szkło.

W warunkach szkolnych tablica szklana magnetyczna jest konkurencyjna wobec zwykłych tablic kredowych, które pylą oraz brudzą dłonie, odzież i podłogę sal szkoleniowych. Tablice tego typu są też prostsze w montażu i mają wbudowane specjalne zawieszki, dzięki którym nie widać śrub montażowych od frontu. 

Znajdź tablice szklane na E-tablica.pl

Na E-tablica.pl możesz wybrać tablice magnetyczne szklane w dobrej cenie, w rozmiarze 120x90 cm.  Są to wysokiej klasy produkty, wykonane z tafli szkła hartowanego, w pełni bezpiecznego szkła ESG. W zestawie są tu dołączone wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak: elementy do montażu, 6 magnesów neodymowych oraz gąbka magnetyczna z markerem. 

Dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań do swojego biura na stronie sklepu internetowego E-tablica.pl przygotowaliśmy wiele propozycji, jak tablica szklana do pisania oraz inne modele, dopasowane specjalnie do twojej aranżacji.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka