tablice

W naszej ofercie znalazły się rozwiązania, z których z pewnością skorzystają nie tylko placówki edukacyjne. Tablica magnetyczna jest również doskonałym elementem wyposażenia sali konferencyjnej, zespołowego pokoju pracy, gabinetu, biura czy sali szkoleniowej. O tak wszechstronnym zastosowaniu decyduje zarówno jej elegancki oraz uniwersalny wygląd, jak i właściwości. Za pomocą magnesów można do niej przypinać karteczki, a tym samym – wykorzystywać jej powierzchnie zgodnie z tematyką i potrzebą prowadzonych zajęć lub też spotkania.

W naszej ofercie dostępna jest również tablica suchościeralna magnetyczna. W przeciwieństwie do kredowej – pozwala ona uniknąć kruszenia się kredy, a tym samym jest narzędziem, które znacznie poprawia komfort pracy. Do naniesienia na jej powierzchnię roboczą jakiejkolwiek treści czy też zapisu wystarczą specjalne flamastry. Niewątpliwym atutem tego modelu jest także możliwość szybkiego montażu. Ze względu na niewielką wagę taki dodatek do wyposażenia wnętrz nie wymaga również zastosowania specjalnych wsporników.

Pragniemy także zwrócić Państwa uwagę na inne rozwiązanie, którym jest tablica interaktywna. Jej doskonale przygotowana powierzchnia robocza przypomina wyglądem tradycyjny model magnetyczny czy suchościeralny. Jednak w przeciwieństwie do standardowych rozwiązań – wariant interaktywny może być również wykorzystywany jako ekran, na którym wyświetlane są treści i obrazy emitowane przez projektor multimedialny.
Jesteśmy całkowicie przekonani, że zarówno nasze realizacje w wariancie suchościeralnym, magnetycznym, jak i interaktywnym spotkają się z Państwa aprobatą.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka