tablice

Profesjonalna tablica szkolna jest wielofunkcyjna i służy przez wiele lat jako praktyczna pomoc dydaktyczna. Jest to jeden z nielicznych elementów wyposażenia sali szkoleniowej, który mimo upływu lat nie traci swoich atutów, umożliwiając przekazanie treści szkolenia w atrakcyjnej wizualnie formie. W ofercie e-tablica.pl znajduje się kilka rodzajów tradycyjnych tablic do codziennej pracy i nauki. Do znanych i cenionych modeli należą: tablica biała oraz zielona. Oba te produkty są dostępne w konkurencyjnej cenie, a ich zaletą jest nieskomplikowany i intuicyjny montaż.

Tablica do pisania powinna łączyć w sobie lekkość, bezpieczeństwo oraz możliwość płynnego nanoszenia tekstu na powierzchnię, czy to za pomocą kredy czy markerów. Biała tablica szkolna naścienna lub wolnostojąca należy do najczęściej wybieranych modeli. Można do niej dobrać niedrogie i dobrej jakości akcesoria, jak markery, gąbki suchościeralne, holdery, ramki magnetyczne, kolorowe magnesy w atrakcyjnych kształtach. Suchościeralna powłoka pozwala utrzymać tablicę w dobrym stanie przez wiele lat.

Białe i zielone tablice do szkół i sal konferencyjnych

Tablica biała suchościeralna magnetyczna wykonana jest blachy wzmocniona ocynkiem z anodowanego aluminium i dostępna w różnych rozmiarach, w zależności od indywidualnych potrzeb. Większość modeli dostępnych na e-tablica.pl objętych jest co najmniej 10- letnią gwarancją producenta na powierzchnię suchościeralną, co daje szansę sprawdzenia produktu podczas codziennej, intensywnej eksploatacji. Wymiary szkolne są zazwyczaj większe od 150x100 cm, 170x100 cm 180x120 cm, 200x100 cm, 200x120 cm, 220x120 cm, 240x120 cm, 300x120 cm. Kolejnym produktem dedykowanym dla szkół są tablice rozkładane typu tryptyk dostępne w formatach 120x90/240 cm lub 170x100/340 cm.

Alternatywą wobec standardowej tablicy do pisania białej jest tablica zielona lub czarna kredowa. Wśród wielu różnych modeli tego produktu dużą popularnością cieszą się: zielony tryptyk z opcją zamykania i otwierania oraz zielona tablica kredowa, osadzona w stabilnej, aluminiowej ramie, łatwa w montażu na każdym rodzaju ścian. Oba te produkty posłużą z powodzeniem do aranżacji sali szkoleniowej, wykładowej lub konferencyjnej, czyniąc proces nauczania bądź przekazywania danych przyjemnym i skutecznym.

  • Metody dostawy:
  • dhl
  • dpd
  • gls
  • pedex
  • siodemka