O nas

Szukając sprzętu do sal wykładowych, szkoleniowych czy wyposażenia, które ułatwi prowadzenie spotkań i konferencji postaw na produkty ze sklepu E-Tablica.pl. Jesteśmy firmą, która zbudowała swoją renomę oferując nie tylko zróżnicowany, ale przede wszystkim wysokiej jakości asortyment. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową za pośrednictwem Internetu – zarówno na terenie Polski jak i Unii Europejskiej. Oferujemy akcesoria przeznaczone do prezentacji, takie jak tablica suchościeralna, jak również szereg innych przedmiotów – planery, mapy, projektory czy wizualizery.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując wyposażenie dostosowane do wszystkich ich wymagań – dlatego znajdziesz tu obiekty zróżnicowane pod względem rozmiarów, jak i wyposażenia dodatkowego. W razie pytań można skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą już w ciągu doby. Wszystkie akcesoria objęte są gwarancją od 12 miesięcy do nawet 25 lat.

Jednym z naszych czołowych produktów są tablice obrotowe i magnetyczne, na które z łatwością przyczepisz zdjęcia, grafiki lub dokumenty. Dzięki nim możesz w szybki sposób wyeksponować materiały będące widoczne dla każdego uczestnika spotkania. Do głównych zalet, jakie posiada tablica magnetyczna i obrotowa należą:

  • - solidność wykonania – to konstrukcje, które są przystosowane do bardzo intensywnej eksploatacji,
  • - dobra przyczepność za pomocą magnesów,
  • - możliwość wyboru wersji jezdnej z kółkami.

Idealnym rozwiązaniem na prezentację dużej ilości informacji będzie tablica obrotowa, dzięki której szybko powrócić do wcześniej omawianych zagadnień. Proponujemy wersje wykonane z lakierowanej blachy z właściwościami magnetycznymi – możesz pisać po nich markerami, jak i przyczepiać materiały edukacyjne.

W codziennej pracy nauczycieli i wykładowców tablice suchościeralne mają olbrzymie znaczenie. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria w różnych rozmiarach – już od 90x60 do 400x120 cm. Atutem modeli suchościeralnych jest możliwość wytarcia przy użyciu gąbek lub specjalistycznych płynów. To estetyczne powierzchnie, które doskonale wpasowują się w nowoczesne aranżacje wnętrz.